Zakázková práce žáků

Zakázková práce a volné kapacity strojů

Truhlář

Zakázková výroba
Zakázkovou výrobu nabízíme pro fyzické osoby, podnikatelské subjekty i instituce státní správy a samosprávy. Zahrnuje především výrobu nábytku, jako jsou různé typy komod, šatních skříní, stolů i stolků, žídlí, křesílek atd., opravy a repliky historických kusů nábytku a také stavebně truhlářské výrobky jako jsou zejména dřevěné příčky, dveře, schody, pergoly atd.
Zakázková výroba má u oboru truhlář dlouholetou tradici. Výroba je realizována žáky na moderních dřevoobráběcích strojích pod dohledem zkušených učitelů odborného výcviku. Součástí každé zakázky je poradenství a individuální kalkulace.

Volné kapacity strojů
Volnou kapacitu strojů nabízíme především pro OSVČ i firmy jejichž předmětem činnosti je zpracování dřeva. Jedná se zejména o následující stroje:

  • CNC frézovací centrum na tvarové a konstrukční opracování dílců
  • olepovavací stroj na olepování bočních ploch – hran nábytkových dílců
  • širokopásová bruska na egalizační broušení dílců a ploch materiálu

Kontakt
Štefan Podolan - vedoucí učitel dřevooborů
544 221 581/440
603 482 664,
607 564 150
podolan@stredni-slavkov.cz

Mechanik opravář motorových vozidel

Autoopravárenské služby
Autoopravárenské služby nabízíme pro fyzické osoby, podnikatelské subjekty i instituce státní správy a samosprávy. Zahrnují především drobné opravy motorových vozidel, diagnostiku, seřizování, servis, klimatizace, přezouvání kol atd. Autoopravárenské služby u nás mají dlouholetou tradici, jsou realizovány žáky na moderních zařízeních pod dohledem zkušených učitelů odborného výcviku. Součástí každé zakázky je poradenství a individuální kalkulace.

Kontakt
Pavel Orbán - učitel odborného výcviku obor automechanik
544 221 581/396
737 882 549
orban@stredni-slavkov.cz