Proč studovat u nás

U nás můžeš studovat obory, se kterými se o uplatnění bát nemusíš. I to je jeden z důvodů, proč jít studovat právě k nám.
Zjisti, všchny důvody
Prezentace školy

Proč studovat u nás

U nás můžeš studovat obory, se kterými se o uplatnění bát nemusíš. I to je jeden z důvodů, proč jít studovat právě k nám.
Zjisti, všchny důvody

Co o nás říkají čísla


v roce 2021 jsme investovali
0  tisíc
Kč do vybavení

organizujeme více než
0 
odborných exkurzí ročně

naši žáci zvítězili
0 ×
v republikovém finále odborných soutěží

opíráme se o
0 
let tradice

Proč jít právě k nám


Jisté uplatnění

U nás můžeš studovat obory, se kterými se o uplatnění bát nemusíš. Práci budeš mít pravděpodobně zajištěnou už během studia.

Mistři v oboru

Naši studenti se umisťují na předních příčkách v soutěžích po celé republice – můžeš mezi nimi být i ty.

Kurzy a certifikáty

Chceš se ve svém oboru dál rozvíjet? Není problém, během studia si můžeš udělat spoustu kurzů a certifikací.

Exkurze doma i ve světě

Čekají tě exkurze po Čechách i do zahraničí, o prostor k získání zkušeností a inspirace nebudeš mít nouzi. Můžeš vyrazit na zahraniční stáž nebo výměnný pobyt.

Odborníci z praxe

Do výuky pravidelně zveme odborníky z praxe, aby ti neunikla žádná novinka z oboru. Předají ti své zkušenosti a získáš tak slušný náskok v kariéře

Kvalitní praxe

Praxi ti zajistíme u některé z našich partnerských firem. Všechny firmy ověřujeme, aby tam byla skutečně dobrá praxe. Skvěle tě připravíme na tvou kariéru.

Volnočasové aktivity

Máme pro tebe připraveno velké množství volnočasových aktivit – nudit se u nás rozhodně nebudeš

Rodinná atmosféra

Děláme všechno pro to, aby ses na škole cítil dobře – panuje tu rodinná atmosféra a všichni se známe.

Vysoká úspěšnost

Úspěšnost maturity i závěrečných zkoušek je nad 90 %. S trochou snahy se nemusíš ničeho bát.

Co říkají naši absolventi a studenti


Image

Kateřina Hálová

absolventka oboru hotelnictví 2010/2014
kavárna a cukrárna STYL, Slavkov u Brna

Na ISŠ jsem studovala obor hotelnictví a bylo to opravdu dobré rozhodnutí zvolit si tento obor. Poznala jsem spoustu inspirativních lidí, mohla jsem navštívit hodně míst a podniků, kde jsem si vyzkoušela práci ve všech odvětvích tohoto oboru. Znalosti, kterým mě tato škola naučila, využívám každý den při práci v kavárně STYL, kterou vedu společně se svojí maminkou.
Image

Martin Adámek

absolvent oboru Automechanik 2001/2004
Team Mičánek Motorsport

Ze studia na ISŠ Slavkov u Brna jsem si odnesl spoustu teoretických i praktických znalostí včetně získání řidičských průkazů, důležitých pro práci mechanika v profesionálním motorsportu. Na škole jsem získal spoustu přátel se kterými se setkáváme i v současném životě. Do Slavkova se vždy rád vracím.
Image

Luděk Vrána

absolvent oboru hotelnictví 1995/1999
Spolumajitel a jednatel restaurace Wings, Slavkov u Brna

ISŠ ve Slavkově u Brna vděčím za přípravu do gastronomického podnikání, jak po stránce teorie, tak i praxe. Dobrou průpravou byly cizí jazyky angličtina a němčina, které mi usnadnily komunikaci se zahraničními turisty. Dnes díky tomu vlastním spolu s bratrem restauraci Wings přímo ve Slavkově u Brna, kde mohou získávat praxi studenti z této školy.
Image

Pavel Sedlmajer

absolvent oboru truhlář 2017/2020
Mistr ČR oboru truhlář 2019

ISŠ ve Slavkově u Brna vděčím za kvalitní vzdělání v teoretické i praktické výuce. V průběhu studia jsem se zúčastnil několika soutěží. Díky výměnným pobytům jsem poznal jak probíhá výuka oboru v zahraničí. Ze školy jsem si odnesl mnoho cenných zkušeností a zážitků.
Image

Kateřina Kalendová

absolventka oboru hotelnictví 2018/2022
Naše škola má velmi kvalitní zázemí a velké možnosti pro studenty, kteří se chtějí něco naučit. Máme skvělé kantory, kteří nám pomáhají jít správným směrem. Kdykoliv jsem zašla za svými učiteli s prosbou o radu, vždy mi pomohli. Dobré základy ze školy se snažím uplatňovat i při vedení mé malé firmy.
Image

Dmytro Pavliuk

absolvent oboru kuchař – číšník
ISŠ Slavkov u Brna je ideální volbou pro žáky základních škol, kteří se zajímají o gastronomii. Moderně zařízené a vybavené dílny pro odborný výcvik a ochotní učitelé mi umožnili získat dovednosti, díky kterým jsem se zúčastnil i velkého množství soutěží. Prostředí školy a učitelé mne zaujali natolik, že jsem se rozhodl rozšířit si kvalifikaci a pokračuji ve studiu učebního oboru cukrář.

Image

Josef Řezníček

absolvent oboru hotelnictví 1999/2003
ředitel pobočky Komerční banka a.s., Slavkov u Brna

Díky ISŠ Slavkov u Brna jsme poznal skvělé učitele, se kterými se rád potkávám. Získal jsem nové přátele, absolvoval zajímavé praxe a získal spoustu pěkných zážitků.

Image

Tomáš Hanák

absolvent oboru hotelnictví
majitel kavárny „Sladká tečka“ Prostějov

Studium na ISŠ Slavkov u Brna mi bylo skvělým základem pro otevření mé vlastní kavárny. Nadstandardní výuka v oblasti cizích jazyků, managementu a marketingu, gastronomii, ekonomii a řadě dalších předmětů byla a je nedílnou součástí know-how mého podniku, který vedu už více jak 5 let. Všem pedagogům na této škole patří mé srdečné “DÍKY” za důkladnou přípravu do profesního života, a nejen tam!
Image

Jiří Hořava

absolvent oboru kuchař – číšník
jednatel společnosti Slavkovský pivovar s.r.o.

I přesto, že jsem ve školních škamnách mnoho času svého života nestrávil, učební obor je dle mého názoru důležitá fáze ve vzdělání člověka. Poskytl mi základní znalosti řemesla, které jsem si zvolil. Na tento základ jsem mohl časem nabalovat ostatní zkušenosti. Při vzpomínkách na léta učení a náš kolektiv začínajících číšníků mi nejednou přistane úsměv na rtech.

  Naši klíčoví partneři


  Image
  Image
  Image
  Dům zahraničních služeb
  autonova
  Image
  Image
  Image
  Image
  Image

   Chceš u nás studovat, ale ještě nevíš co?

   Máme pro tebe na výběr 6 oborů.
   Vyber si ten svůj