Přijímací řízení - 2. kolo


Termín podání přihlášky

16. - 24. května 2024

video návod na podání přihlášky
zde

  Řádné termíny zkoušky

  nekonají se

   Náhradní termíny zkoušky

    nekonají se
    Název oboruKód oboruForma studiaDélka studiaZpůsob ukončeníPočet přijímaných žákůJednotné přijímací zkouškyPotvrzení lékařeKritéria přijetí
    Kuchař-číšník65-51-H/01denní3závěrečná zkouška5 PDF

    Jaké kroky tě čekají


    • Podej přihlášku

     V termínu od 16. do 24. května musíš podat přihlášku ke studiu. Pro druhé kolo můžeš využít také tři přihlášky v pořadí dle priority pro přijetí. Přihlášku však může podat pouze uchazeč, který nebyl přijat v prvním kole do žádného oboru vzdělání nebo se vzdal práva na přijetí. Na výběr máš tři různé způsoby a to: elektronicky, podáním výpisu vytištěného z online systému, anebo podáním vyplněného tiskopisu s přílohami. Jednoznačně nejvýhodnější je první možnost - elektronicky. Jestli to tvůj obor vyžaduje, nezapomeň přiložit i Potvrzení o zdravotní způsobilosti od lékaře.

    • Přijímací zkouška se nekoná

     Jednotná zkouška se v druhém kole nekoná, ale její výsledek z prvního kola se u maturitních oborů povinně zohledňuje. Pokud uchazeč nemá výsledky jednotné zkoušky z první kola, může se hlásit v druhém kole pouze do oborů vzdělání s výučním listem či s talentovou zkouškou (bez jednotné zkoušky) nebo do zkráceného studia.

    • Zveřejnění výsledků

     Výsledky přijímacího řízení se dozvíš 21. června 2024. Seznam přijatých i nepřijatých uchazečů bude zveřejněn na úřední desce školy ZDE i v informačním systému. Písemná rozhodnutí o přijetí nebo nepřijetí ke studiu již nebudou zasílána.

    • Zápisový lístek je zrušen

     Zápisový lístek se již neodevzdává. Systém ti automaticky vygeneruje školu, na kterou jsi přijat. Záležet bude na tvých výsledcích, které jsi dosáhl v přijímacím řízení a tvých preferencích jednotlivých škol. Pokud to nevyšlo nevadí, stejný postup platí i pro druhé kolo přijímacího řízení.

    Kde získáš další informace?


    Adresa školy

    Integrovaná střední škola Slavkov u Brna
    Tyršova 479
    684 01 Slavkov u Brna


    Potřebuješ se na něco zeptat?

    544 221 581
    544 221 532

    info@stredni-slavkov.cz    Už víš, který obor si vybrat?

    Najdi si ten svůj.
    Vyber si svůj obor